Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Yetki Belgelerimiz


 

1975 İstanbul doğumlu olan şirket kurucumuz S. İskender ALABACAK 04.09.2000 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi / Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası LPG Dolum Tesisleri ve LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür eğitimini başarıyla tamamlayıp sınavında başarılı olan Mühendisimiz S. İskender ALABACAK, hizmetlerin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev almaya hak kazanmıştır.

Şirket kurucumuz S. İskender ALABACAK, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Şantiye Şefliği Seminerine katılıp sınavında başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

DOĞALGAZ İÇ TESİSAT MÜHENDİS YETKİ BELGESİ

Mühendisimiz S. İskender ALABACAK, TMMOB Makina Mühendisleri Odası PBK.BP.08 Doğalgaz İç Tesisatı Mühendis Yeterlilik Belgelendirme Programı Şartnamesi'nde Tanımlanan DOĞALGAZ İÇ TESİSAT konusunda belirtilen şartlara uygun olduğu Yönetim Kurulumuzca onaylanmış bu belgeyi tüm yetki ve sorumlulukları ile birlikte almaya hak kazanmıştır.

ADAPAZARI GAZ DAĞITIM A.Ş. İÇ TESİSAT VE SERVİS HATLARI SERTİFİKASI

Sertifika No: İTS /110

Tarih         :  22 / 06 / 2010

Bu Sertifika;

SİMETRİ MEKANİK TESİSAT ISI SİSTEMLERİ İNŞAAT DEKORASYON İZOLASYON VE YALITIM MALZEMELERİ MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Şirketine şehir içi dağıtım şebekesine ait iç tesisat ve servis hatlarının; İÇ TESİSAT PROJE, İÇ TESİSAT YAPIM_BAKIM_ONARIM faaliyetlerini 10 yıl süre ile yapmak üzere 4646 sayılı Doğalgaz Piyasası Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca Adapazarı Gaz Dağıtım Anonim Şirketi'nin 22 / 06/ 2010 tarihli ve 779 sayılı kararı ile verilmiştir.

SAÜ KATAMER

Yetkili Mühendisimiz S.İskender ALABACAK, T.C. SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KAYNAK TEKNOLOJİSİ ARAŞTIRMA UYGULAMA VE MUAYENE MERKEZİ kapsamında Doğalgaz Tesisatçılığı Geliştirme ve Uyum Kursu Başarı Belgesi'ni almaya hak kazanmıştır.

 

UGETAM DOĞAL GAZ İÇ TESİSAT YETKİLİ MÜHENDİS BELGESİ

Makina Mühendisi S.İskender ALABACAK, PRG-PBS-06-05 Doğal Gaz İç Tesisat Mühendis Yeterlilik Belgelendirme Programı kapsamında yapılan sınav sonucu başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

 

 

SERBEST MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK BÜROSU TESCİL BELGESİ

Yetkili Mühendisimiz, TMMOB MMO Serbest Müşavirlik ve Mühendislik Büroları Tescil ve Mesleki Denetim Yönetmeliği'ne uygun koşulları taşıyan, SMM ve SMM Bürosuna, ISI YALITIM, SIHHI TESİSAT, ISITMA TESİSATI, ASANSÖR AVAN PROJE HAZIRLAMA, SOĞUTMA hizmetlerinde yetkili ve sorumludur.

ASANSÖR AVAN PROJE HAZIRLAMA MÜHENDİS YETKİ BELGESİ

S.İskender ALABACAK, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Mekanik Tesisat Hizmetleri Uzmanlık ve Belgelendirme Yönetmeliğinde tanımlanan ASANSÖR AVAN PROJE HAZIRLAMA konusunda belirtilen şartlara uygun olduğu Oda Yönetim Kurulumuzca onaylanmış bu belgeyi tüm yetki ve sorumlulukları ile birlikte almaya hak kazanmıştır. 

YETERLİLİK SERTİFİKASI

Makina Mühendisi S.İskender ALABACAK, PRG-PBS-06-06:2011 Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğal Gaza Dönüşümü Mühendis Yeterlilik Belgelendirme Programı kapsamında yapılan sınav sonucu başarılı olarak bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.

UGETAM

Mühendisimizin Endüstriyel ve Büyük Tüketimli Tesislerin Doğal Gaz'a Dönüşümü Mühendis Yeterlilik Sertifikası

T.C. BAYINDIRLIK ve İSKAN BAKANLIĞI

EKB UZMANI BELGESİ

ENERJİ KİMLİK BELGESİ HAZIRLANIR...

EVİNİZİN

ENERJİ KİMLİK

BELGESİ

VAR MI?


5 Aralık 2008 tarihli 27075 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan, Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği, yeni ve mevcut binaların Enerji Kimlik Belgesi (EKB) almasını yasal olarak zorunlu kılmaktadır. Bir binaya Enerji Kimlik Belgesi verilebilmesi için öncelikle o binanın Bina Enerji Performansı (BEP) hesaplanmalıdır. 

Mühendisimizin 57131 Oda Sicil numaralı TMMOB Makina Mühendisleri Odası Üyesi

 

 

 

 

 

 

 

Firmamız bünyesinde

SERTİFİKALI, İŞİNDE DENEYİMLİ ve  UZMAN

ustalarımız hizmet vermektedir.

Yetki Belgeleri ve sertifikaları aşağıda yer almaktadır.

Resmin Büyüğünü Görmek İçin Tıklayınız
Resmin Büyüğünü Görmek İçin Tıklayınız
 
  ADRES: Tığcılar Mah. Turan Cad. No: 20/E Adapazarı / SAKARYA
TEL/FAKS: 0 264 2812332
GSM: 0 532 2452331
E-POSTA: bilgi@simetrimekanik.com.tr