Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

1975 İstanbul doğumlu olan şirket kurucumuz S. İskender ALABACAK, 04.09.2000 tarihinde Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi / Makina Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuştur. Mezuniyeti akabinde;

·         ARSAN ARITMA ve İNŞ. A.Ş.'de Türkiye'nin farklı illerinde T.C. İller Bankası tarafından verilen içme suyu ve kanalizasyon ihalelerinin yapımında şirketin iş makinalarından ve araç parkından sorumlu Makina Şefi olarak görev almıştır.

·         2003 yılında Yetkili Doğalgaz İç Tesisat Mühendisi olarak Kafkas Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.'nde görev almış, 2006 yılına kadar Sakarya halkına 500 e yakın doğalgaz ve kalorifer tesisatı uygulamasında hizmet vermiştir.

·         2007 yılında Zirve Teknik Mühendislik LTd. Şti.'nde Yetkili Mühendis olarak göreve başlayan kurucumuz endüstriyel alandaki birçok projenin gerçekleştirilmesinde Şantiye Şefi olarak çalışmış, önemli projelerin tamamlanmasında rol oynamıştır.

        2009 yılında kendi şirketini kurarak siz değerli SAKARYA halkına, endüstriyel işletmelere ve inşaat sektörüne doğalgaz-ısıtma-soğutma-havalandırma-yangın ve proje alanlarında hizmet vermek amacıyla faaliyete başlayan SİMETRİ MEKANİK TESİSAT ISI SİS. İZOLASYON VE YALITIM MALZ. İNŞAAT DEKORASYON MİMARLIK MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ. bir çok alanda ürettiği proje,sistem,uygulama ve optimum fiyat çözümleri ile her alanda tüketiciye konfor sağlamayı amaçlamaktadır. Günümüz sanayicisine ısıtma, Soğutma, Havalandırma, Yangın, Sıhhi Tesisat, Doğalgaz ve Endüstriyel Mekanik Tesisat konularında Mühendislik ve Taahhüt hizmeti veren firmamız  Proje ve Müşavirlik hizmetlerini  de beraberinde sunmaktadır. Sanayi haricinde Domestik ürünler ile konutlara ve bireysel kullanıma yönelik olarak Isıtma, Soğutma, Sıhhi Tesisat, Doğalgaz Tesisatı, Kalorifer Tesisatı konularında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Şirketimiz tecrübeli ve dinamik mühendis, tekniker, ustalar ile daima ileriyi hedefleyerek siz halkımıza mükemmeli sunmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Tescilli Serbest Mühendislik-Müşavirlik Bürosu olup Sakarya İli ve ilçelerindeki tüm belediyelere akreditedir. İnşaat ruhsat dosyası için gerekli tesisat projelerini tasarlamakta ve yılda 5 inşaat ruhsatına veya 30.000 m2 inşaat alanına şantiye şefliği yaparak halkımıza hizmet vermektedir. Sektörün önde gelen firmalarıyla bayiliği bulunan şirketimiz kaliteyi ön planda tutarak en iyi hizmeti, en ekonomik biçimde sizlere sunmayı amaçlamaktadır.

Selim İskender ALABACAK

Makina Mühendisi

Genel Müdür

MİSYONUMUZ

Almış olduğumuz mühendislik eğitimi ve etik kuralları doğrultusunda kazancı ön planda tutmayıp doğru iş için doğru projeler ve çözümler üretmek, en uygun sistem için en uygun fiyatı belirlemek, teknik anlamda kazandığımız bilgi ve deneyimlerimizi halkla paylaşarak karşılıklı güvene, kaliteye ve tekniğe dayalı çalışma sürdürmektir.

 

 
 
  ADRES: Tığcılar Mah. Turan Cad. No: 20/E Adapazarı / SAKARYA
TEL/FAKS: 0 264 2812332
GSM: 0 532 2452331
E-POSTA: bilgi@simetrimekanik.com.tr